کد تخفیف ویژه رانندگان snp60/ تخفیف 60 هزار تومانی!  »»» محصولات«««

فهرست خبر ها(509)

خبر های روز مرتبط با کالاها در این بخش قرار دارد.

گروه خودروسازی سایپا از امروز چهارشنبه فروش محصولات خود را آغاز کرد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


قیمت برخی از خودرو‌های موجود در بازار آزاد ۲۶ اردیبهشت ماه را در این خبر مشاهده می‌کنید. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


قابلیت‌های Gemini Live و Project Astra تنها شروعی برای نمایش قدرت و توانایی هوش مصنوعی شرکت گوگل هستند. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


کاربران سیستم‌عامل iOS دیجی‌کالا، با دریافت پیامکی از سوی این فروشگاه اینترنتی از بازگشت اپلیکیشن دیجی‌کالا به اپ‌استور آگاه شدند. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


طی دهه گذشته، توضیح اصلی برای اینکه «چرا می‌خوابیم؟» این بوده است که مغز فرصتی برای دفع سموم فراهم کند.در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


قیمت محصولات ایران خودرو که از ابتدای هفته جاری روند نزولی را در پیش گرفته، امروز پس از بازگشت دلار به کانال 59 هزار تومان با شتاب بیشتری این روند خود را ادامه داد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


فناوری به قدری سریع در حال پیشرفت است که تا سال ۲۰۳۰ چیز‌های دیوانه کننده و حیرت انگیزی در مورد فناوری در افق وجود دارد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


امولاتور جذاب Gamma در اپ استور برای آیفون و آیپد منتشر شده است که قابلیت اجرای بازی‌های خاطره‌انگیز کنسول پلی استیشن را فراهم می‌کند. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


شرکت سایپا شرایط فروش برخی محصولات خود را به مناسبت دهه کرامت 1403 اعلام کرد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


شرکت معین خودرو در اردیبهشت 1403، بار دیگر تویوتا کرولا و تویوتا لوین را در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی عرضه کرد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

مطالعه بیشتر


کپی رایت © 1401 اسکناس. تمامی حقوق محفوظ است.