کد تخفیف ویژه رانندگان snp60/ تخفیف 60 هزار تومانی!  »»» محصولات«««

دنیا پارساکیان 1403-02-24 (128) اشتراک

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت + جزئیات اخبار خودرو اسکناس سایپا ماشین محصول جدید سایپا

شرکت سایپا شرایط فروش برخی محصولات خود را به مناسبت دهه کرامت 1403 اعلام کرد. در ادامه با اسکناس همراه باشید.

به گزارش اسکناس به نقل از دیجیاتو، شرکت سایپا شرایط فروش برخی محصولات خود را به مناسبت دهه کرامت 1403 اعلام کرد. در شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت 1403، دو محصول از سایپا و سه محصول از زامیاد به متقاضیان عرضه شده‌اند. این بخشنامه ویژه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است.

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 26ام اردیبهشت ‌ماه فعال خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار متقاضیان قرار خواهد داشت. مشتریان از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و انتخاب خودرو اقدام کنند.

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت 1403:

خودرو

مبلغ پیش پرداخت

قیمت خودرو

زمان تحویل

اطلس G

202 میلیون تومان

قیمت روز در زمان صدور دعوتنامه

هفته چهارم دی الی اسفند 1403

سهند S

231 میلیون تومان

خودرو

قیمت

رنگ

زمان تحویل

نیسان تک‌سوز آپشنال

579 میلیون تومان

آبی

30 روزه

نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال

584 میلیون و 700 هزار تومان

نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال هیدرولیک

596 میلیون و 100 هزار تومان

شرایط فروش دهه کرامت سایپا، زمانی مناسب برای علاقه‌مندان به نیسان وانت است تا این خودرو را با قیمت قطعی و موعد تحویل 30 روز کاری خریداری کنند. البته سه تیپ ارائه‌شده از این محصول، نسخه‌های تک‌سوز هستند. تقاضا برای نسخه دوگانه‌سوز این وانت به‌دلیل صرفه‌جویی در مصرف سوخت بیشتر است اما در این بخشنامه حضور ندارد.

قسمت مربوط به شرایط پیش‌فروش سایپا در بخشنامه دهه کرامت برای مخاطبان آشنا به نظر می‌رسد. آن‌ها طی هفته گذشته مشابه این بخشنامه را مشاهده کرده بودند. قسمت مربوط به سایپا همانند شرایط تبدیل تعهد شاهین دنده‌ای برای ثبت‌نام‌کنندگان سامانه یکپارچه در هفته گذشته است. به نظر می‌رسد مخاطبان سایپا علاقه چندانی برای تبدیل تعهدات خود به اطلس و سهند نشان نداده‌اند. عدم حضور محصولات محبوب و پرفروشی همچون کوییک و ساینا در این بخشنامه فروش، باعث کاهش استقبال مشتریان از بخشنامه پیش‌فروش سایپا خواهد شد.

اشتراک:

سید مهدی میرحیدری

از لذت خودداری می کند ، زیرا لذت بخش است ، اما به دلیل این که کسانی که نمی دانند چگونه لذت را دنبال کنند ، عقلانی هستند با عواقب بسیار دردناکی روبرو می شوند. و دیگر کسی نیست که دوست داشته باشد یا دنبال کند و یا بخواهد درد خود را بدست آورد

پیشنهادات شما :

آگهی های مردمی بدون تائید اسکناس ثبت می شوند.

اخبار مرتبط

خبرهای قیمتی بازار:

کپی رایت © 1401 اسکناس. تمامی حقوق محفوظ است.